Oferta pracy

Specjalista ds. usług płatniczych z językiem niemieckim

MajorelO firmie

  • Grudziądz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Specjalista (Mid / Regular)

Specjalista ds. usług
płatniczych
z językiem niemieckim - PRACA ZDALNA

Zadania:

  • Codzienny kontakt z klientem w języku niemieckim (telefon/chat/mail)
  • Identyfikacja najważniejszych potrzeb klienta
  • Szybkie i skuteczne rozwiązywanie zgłoszeń klientów
  • Realizowanie celów projektowych i zespołowych

Czego oczekujemy?

  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego- najlepiej C1
  • Zaangażowania, sumienności i odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Sprawnej obsługi komputera
  • Nastawienia pro-klienckiego
  • Dyspozycyjności do odbycia 4 tygodniowego zdalnego szkolenia start: 08.02.2021 w godzinach 09:00 – 17:00 od poniedziałku do piątku

Co zyskujesz?

  • Elastyczność zatrudnienia-poszukujemy osób zarówno na pół etatu jak i na cały etat, ale ważna jest całkowita dyspozycyjność podczas szkolenia
  • Niepowtarzalną szansę współudziału w rozwoju nowego projektu
  • Innowacyjne i międzynarodowe środowisko pracy
  • Codzienny kontakt z językiem niemieckim
  • Pakiet benefitów do wyboru
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Profesjonalne szkolenie wdrażające
  • Nowoczesne narzędzia komunikacji i technologii,  które ułatwiają i przyspieszają pracę
  • Pracę w nowoczesnym budynku, w dogodnej lokalizacji
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy