Oferta pracy

Specjalista ds. usług płatniczych z językiem niemieckim

Majorel Polska

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kontakt z klientami w języku niemieckim (infolinia przychodząca)

  • identyfikacja potrzeb klientów, szybkie i skuteczne rozwiązywanie ich problemów

  • realizowanie celów projektowych i zespołowych

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (najlepiej poziom C1)

  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność za powierzone zadania

  • sprawna obsługa komputera

  • nastawienie pro-klienckie

  • konieczne jest przejście 5 tygodniowego płatnego zdalnego szkolenia, które będzie odbywało się w godzinach 09.00 - 17.00 od poniedziałku do piątku. Po przejściu szkolenia otrzymasz wynagrodzenie.

To oferujemy

  • elastyczność zatrudnienia - poszukujemy osób zarówno na ½ etatu, jak i na cały etat

  • możliwość ułożenia harmonogramu pracy w taki sposób, aby pogodzić go ze studiami lub innymi obowiązkami

  • praca w 100% zdalna - pracuj ze swojego domu

  • profesjonalne szkolenie wdrażające - za jego przejście otrzymasz wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju i pracy z językiem niemieckim

  • atrakcyjny system premiowy

  • międzynarodowe, innowacyjne środowisko pracy oraz miłą atmosferę

  • pakiet benefitów do wyboru

  • inicjatywy wewnętrzne, dynamiczne środowisko pracy

  • możliwość relokacji (płacimy za hotel lub mieszkanie pracownikom, którzy przeprowadzają się do Polski zza granicy lub innego miejsca w Polsce)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • Wedding gift