Oferta pracy

Specjalista ds. usług płatniczych z językiem rosyjskim

Majorel PolskaO firmie

  • Królowej Jadwigi 43, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Majorel Polska

Królowej Jadwigi 43

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Codzienny kontakt z klientem w języku rosyjskim (telefon/chat/mail)

  • Identyfikacja najważniejszych potrzeb klienta

  • Szybkie i skuteczne rozwiązywanie zgłoszeń klientów

  • Realizowanie celów projektowych i zespołowych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego (C1)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1

  • Zaangażowanie, sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Sprawna obsługa komputera

  • Nastawienie pro-klienckie

  • Dyspozycyjność na odbycie 4 tygodniowego szkolenia w godzinach 09:00 – 17:00 od poniedziałku do piątku – po szkoleniu praca w systemie home office

To oferujemy

  • Elastyczność zatrudnienia-poszukujemy osób zarówno na pół etatu jak i na cały etat

  • Niepowtarzalną szansę współudziału w rozwoju nowego projektu

  • Innowacyjne i międzynarodowe środowisko pracy

  • Codzienny kontakt z językiem rosyjskim

  • Zróżnicowany pakiet świadczeń dodatkowych

  • Profesjonalne szkolenie wdrażające

  • Nowoczesne narzędzia komunikacji i technologii, które ułatwiają i przyspieszają pracę

  • Pracę w nowoczesnym budynku, w dogodnej lokalizacj

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • bony żywieniowe