Ta oferta pracy jest nieaktualna od 133 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Usług

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 14.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Miejsce pracy: Poznań
    Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

    Twoje zadania:

    • obsługa realizacji masowych przekazów pieniężnych
    • tworzenie i modyfikacja procedur operacyjnych
    • współpraca z Bankami, Agentami Rozliczeniowym i Wystawcami rachunków w zakresie realizacji płatności
    • analiza i ewidencja zwrotów płatności
    • identyfikacja i nieprawidłowości w rozliczeniach
    • efektywna współpraca z Działem Rozliczeń z Franczyzobiorcami oraz z Działem Wsparcia Usług IT
    • dbanie o płynny obieg dokumentów
    • rozwiązywanie sytuacji problemowych

    Oczekujemy:

    • min. średniego, ekonomicznego wykształcenia (mile widziane: wyższe wykształcenie - ekonomia, finanse)
    • min. 2 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku pracy
    • doświadczenia w Biurze Obsługi Klienta (mile widziane)
    • znajomości programu Excel
    • umiejętności obsługi programu SAP (mile widziane)
    • komunikatywności i wielowymiarowości myślenia
    • zdolności analitycznych, sumienności i dokładności
    • umiejętności pracy pod presją czasu

    Oferujemy:

    top
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
    • Perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • Nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
    • Lokalizację biura w centrum Poznania
    • Wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
    top