Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. usług transakcyjnych

DSA Sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie do systemu bankowego dyspozycji Klientów dotyczących produktów bankowych

  • Obsługa Klienta zgodnie z najwyższymi standardami banku

  • Zapewnienie zgodności obsługiwanych procesów z obowiązującymi przepisami prawa i obowiązującymi w banku przepisami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe (bankowość, informatyka, ekonomia)

  • Dokładność i bezbłędność wprowadzania danych

  • Skrupulatność

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Zaangażowanie i chęć do pracy

  • Umiejętność współpracy i budowania zawodowych relacji międzyludzkich

  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

  • Możliwość posiadania pakietu świadczeń socjalnych takich jak: Karta MultiSport czy Pakiet Medyczny LUX-MED.

  • Pracę w zgranym, przyjaznym zespole

  • Szansę na rozwój w bankowości

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

DSA Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku z wieloletnim doświadczeniem m. innymi

w outsourcingu, obsłudze klienta, wsparciu sprzedaży. Od wielu lat współpracujemy ze światowymi liderami w branży bankowości.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy kandydata w Dziale Operacji, do bieżącej obsługi zleceń Klientów Banku, polegającej na wprowadzeniu danych do systemów bankowych.