Ta oferta pracy jest nieaktualna od 291 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Usług

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Techem Techniki Pomiarowe Sp.z o.o. jest międzynarodowym przedsiębiorstwem usługowym zajmującym się rozliczaniem kosztów indywidualnego zużycia ciepła, wody oraz innych mediów.

    W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Rodzaj umowy: umowa zlecenie

    Główne zadania:

    • ocenianie poprawności i kompletności danych znajdujących się w programie rozliczeniowym
    • uzupełnianie i korygowanie danych rozliczeniowych
    • elektroniczne dokumentowanie uzupełnień i zmian
    • analizowanie indywidualnych wymagań klientów zawartych w materiałach rozliczeniowych
    • uwzględnianie wymagań klientów w programie rozliczeniowym poprzez zastosowanie odpowiednich opcji rozliczeniowych
    • kontrola wiarygodności wykonanego rozliczenia za pomocą narzędzi systemowych
    • udział w fachowych szkoleniach uzupełniających

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia średniego lub wyższego (preferowane kierunki ścisłe)
    • dobrej znajomości środowiska Windows, ze szczególnym uwzględnieniem EXCEL
    • dokładności
    • szybkości uczenia się
    • zorientowania na pracę w zespole

    Kandydatom oferujemy:

    • ciekawe i pełne wyzwań zadanie
    • szkolenie przygotowujące do wykonywanej pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    klikając przycisk Aplikuj teraz