Oferta pracy

Specjalista ds. Usprawnień Procesów Biznesowych

Emil Frey Polska Sp. z o.o.

Czerniakowska 47

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • PHP

  • JavaScript

Twój zakres obowiązków

  • Analiza istniejących procesów oraz możliwości ich optymalizacji

  • Modelowanie i dokumentacja procesów biznesowych oraz funkcjonalności systemów informatycznych

  • Udział w przygotowywaniu narzędzi wspierających procesy biznesowe

  • Wsparcie użytkowników podczas etapu uruchomienia i stabilizacji nowych procesów i narzędzi

Nasze wymagania

  • Umiejętność zrozumienia, modelowania i dokumentowania wymagań oraz procesów biznesowych

  • Rozwinięte kompetencje analityczne i umiejętność myślenia procesowego

  • Co najmniej podstawowa znajomości języków SQL, PHP, JavaScript

  • Mile widziana znajomość BPMN, Power BI, Power Automate

  • Zainteresowanie informatyką i nowymi technologiami

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Umowę o pracę i stabilność zatrudnienia

  • Możliwość zdobywania doświadczenia w gronie ekspertów i pasjonatów w jednej z najszybciej rozwijających się firm w branży retail automotive (tytuł Dealer Roku 2021)

  • Możliwość poszerzenia kompetencji oraz rozwój w ramach struktur firmy

  • Dostęp do szkoleń umożliwiających rozwój osobisty i zawodowy

  • Benefity pracownicze na preferencyjnych warunkach: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

Emil Frey jest jedną z największych grup motoryzacyjnych w Europie. W Polsce prowadzimy działalność w kilkunastu autoryzowanych punktach dealerskich sprzedając takie marki jak: BMW i MINI (Bawaria Motors), Mercedes-Benz (MB Motors), Skoda i Volkswagen (Bohemia Motors i CityMotors) oraz Peugeot (Lion Motors). W swoich strukturach mamy też autoryzowane centrum naprawcze PGArt oraz Emil Frey Select, specjalizujące się w sprzedaży aut używanych.

Przewiń do profilu firmy