Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. usprawnień procesów/ Trener Lean Manufacturing

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta - wiodącego producenta pojazdów użytkowych, poszukujemy do pracy w jednym z najnowocześniejszych zakładów firmy, osób na stanowisko: Specjalista ds. usprawnień procesów/ Trener Lean Manufacturing.

Specjalista ds. usprawnień procesów/ Trener Lean ManufacturingNumer ref.: /21/03/2021/AS/64666

zadania

  • Organizację oraz przygotowywanie treningów kompetencji oraz treningów wdrożeniowych;
  • Prowadzenie szkoleń tematycznych w zakresie metodologii pracy;
  • Współpracę z centralnym działem systemu produkcyjnego;
  • Wdrażanie, standaryzację oraz rozwój międzyzakładowych standardów i metod w zakresie systemu produkcyjnego;
  • Pozyskiwanie, przystosowanie i przekazywanie wiedzy na temat najlepszych praktyk Lean Manufacturing;
  • Analiza procesów produkcyjnych i logistycznych oraz identyfikację potencjałów do ulepszeń;
  • Przygotowanie i moderację warsztatów dla pracowników;
  • Wsparcie pracowników w wykorzystywaniu metod i narzędzi systemu produkcyjnego ;
  • Przygotowywanie i prowadzanie audytów w obszarze systemu produkcyjnego oraz nadzór nad realizacją działań po-audytowych.

oczekujemy

  • Gotowości do pracy w dynamicznym i wymagającym środowisku projektowym;
  • Wyższego wykształcenia związanego z zakresem zadań;
  • Znajomości języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie min. B2;
  • Doświadczenia w zakresie systemów produkcyjnych; znajomości metod oraz narzędzi Lean

Manufacturing oraz Continuous Improvement;

  • Praktycznego doświadczenia w prowadzeniu szkoleń, worshopów i prezentacji;
  • Kompetencji w zakresie rozwiazywania problemów / mapowania procesów;
  • Wysokiej inicjatywy własnej, zaangażowania oraz kompetencji interpersonalnych.

oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Miejsce pracy Niepołomice
  • Możliwość współuczestnictwa w dynamicznym rozwoju firmy,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów pozapłacowych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i bogatą ofertę szkoleń,
  • Prywatną opiekę medyczną oraz pakiet sportowy.
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne