Ta oferta pracy jest nieaktualna od 111 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Utrzymania Aplikacji Bankowości Elektronicznej i Mobilnej

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Warszawa
    Zakres obowiązków:
      • administracja główną aplikacją bankowości elektronicznej wraz z aplikacjami wspomagającymi – technologie Linux, Apache, JBoss/WildFly, WebLogic
      • instalacja nowych wersji i poprawek aplikacji oraz oprogramowania narzędziowego,
      • zarządzanie uprawnieniami,
      • monitoring i tuning aplikacji,
      • obsługa awarii, incydentów i problemów w aplikacjach,
      • współtworzenie dokumentacji systemowej i technicznej oraz bazy wiedzy obszaru utrzymania aplikacji,
      • współpraca z dostawcami aplikacji,
      • uczestnictwo w pracach wdrożeniowych nowych rozwiązań.
    Oczekujemy:
      • minimum trzyletniego doświadczenia na stanowisku administratora systemu/aplikacji,
      • wykształcenia o profilu informatycznym,
      • umiejętności pisania skryptów - sh, perl, python
      • umiejętności zarządzania serwerami z rodziny Linux,
      • umiejętności administracji Apache, JBoss/WildFly
      • dobrej znajomości SQL (pisanie zapytań) w stopniu umożliwiającym swobodne pozyskiwanie informacji z bazy danych
      • podstawowej znajomości LAN,
      • komunikatywności oraz umiejętności pracy pod presja czasu,
      • dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej czytanie dokumentacji po angielsku oraz kontakt z anglojęzycznym serwisem dostawcy.
    Oferujemy:
      • dołączenie do dynamicznej i rozwijającej się organizacji z sektora bankowego,
      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
      • pakiet świadczeń socjalnych: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie,
      • możliwość korzystania i udziału w wielu inicjatywach wewnętrznych, konkursach, eventach i innych ciekawych projektach,
      • nowoczesną Centralę, codzienna dawkę świeżych owoców i warzyw,
      • przyjazną atmosferę pracy.