Oferta pracy

Nest Bank S.A.

Specjalista ds. Utrzymania Aplikacji - Ferryt

Nest Bank S.A.O firmie

  • podlaskie

    podlaskie
  • Ważna jeszcze 7 dni
    do: 12 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • IIS +

  • .Net

  • J2EE

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • administracja główną aplikacją sprzedażową banku wraz z aplikacjami wspomagającymi – technologie Microsoft: Windows, IIS, MS SQL. dodatkowo Linux, J2EE,

  • instalacja nowych wersji i poprawek aplikacji oraz oprogramowania narzędziowego,

  • zarządzanie uprawnieniami,

  • monitoring i tuning aplikacji,

  • obsługa awarii, incydentów i problemów w aplikacjach,

  • współtworzenie dokumentacji systemowej i technicznej oraz bazy wiedzy obszaru utrzymania aplikacji,

  • współpraca z dostawcami aplikacji,

  • uczestnictwo w pracach wdrożeniowych nowych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • minimum 3 - letnie doświadczenie na stanowisku administratora aplikacji/systemów w obszarze produkcyjnych, wysokodostępnych rozwiązań,

  • ugruntowana i potwierdzona doświadczeniem administracja serwerami z rodziny Windows,

  • ugruntowana i potwierdzona doświadczeniem administracja Internet Information Services (IIS + .Net),

  • pisanie skryptów automatyzujących pracę: batch, powershell,

  • dobra znajomość v(pisanie zapytań oraz posługiwanie się MS SQL – Management Studio),

  • podstawowa wiedza i doświadczenie w administracji serwerami z rodziny Linux,

  • podstawowa wiedza i doświadczenie w administracji linuxem i silnikami J2EE (mile widziany ServiceMix ale znajomość innego silnika J2EE wystarczy),

  • samodzielność i sprawna komunikacja,

  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Skład zespołu

  • analityk systemowy

To oferujemy

  • pracę na samodzielnym stanowisku na postawie umowy o pracę w bardzo dobrej atmosferze i ambitnym zespole,

  • praca zdalna z opcją wymogu pojawienia się w Centrali na 1-2 dni w miesiącu,

  • ciekawe i różnorodne zadania w codziennej pracy,

  • pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, program lojalnościowy),

  • możliwość korzystania i udziału w inicjatywach wewnętrznych, konkursach, wielu innowacyjnych projektach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Tak się u nas pracuje