Oferta pracy

Specjalista ds. Utrzymania Aplikacji

JAS-FBG S.A.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Obecnie poszukujemy kandydatek/kandydatów do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. Utrzymania AplikacjiNumer ref.: IT/KTW/2020

zadania

  • utrzymanie i rozwój aplikacji biznesowych
  • tworzenie raportów, wsparcie użytkowników aplikacji biznesowych
  • rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem aplikacji
  • testy poprawnej konfiguracji aplikacji
  • tworzenie dokumentacji dotyczącej procesów biznesowych

wymagania

  • doświadczenie w branży informatycznej
  • znajomość systemów ERP
  • znajomość problematyki wdrożeń systemów informatycznych oraz ich utrzymania i rozwoju
  • doświadczenie w integracji systemów biznesowych

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00
  • pracę w młodym i kreatywnym zespole,
  • możliwość realizacji ciekawych projektów
  • regularne certyfikowane szkolenia finansowane przez pracodawcę
  • pakiet benefitów: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, bony świateczne
    konkursy dla dzieci, spotkania integracyjne
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • doskonała atmosfera

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy