Ta oferta pracy jest nieaktualna od 39 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Utrzymania Aplikacji

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 18.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FABRITY zapewnia kompleksowe wsparcie w zakresie rozwoju oprogramowania dla biznesu, doradztwa i realizacji projektów informatycznych. Jesteśmy doświadczonym partnerem polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw w zakresie wdrażania systemów wspierających zarządzanie procesami biznesowymi i obieg dokumentów. Jesteśmy częścią Grupy K2 Internet.

    Wymagamy:

    • Wykształcenia wyższego
    • Praktycznej znajomości obsługi aplikacji webowych
    • Doświadczenia w obsłudze klienta
    • Umiejętności analitycznego myślenia oraz precyzyjnego formułowania wniosków
    • Samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania
    • Umiejętności pracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy własnej

    Dodatkowymi atutami będą:

    • Doświadczenie w obsłudze Helpdesk lub ServiceDesk
    • Doświadczenie w testowaniu aplikacji
    • Doświadczenie w pracy z aplikacjami biznesowymi i bazami danych

    Główne zadania:

    • Wsparcie użytkowników aplikacji biznesowych (1 i 2 linia)
    • Obsługa zgłoszeń użytkowników w obszarze aplikacji (np. konsultacje, konfiguracja i korekta danych)
    • Rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem aplikacji
    • Testy poprawnej konfiguracji aplikacji
    • Współpraca z zespołem projektowym w zakresie diagnozy błędów
    • Gromadzenie i dokumentowanie wiedzy w zakresie obsługi aplikacji

    Oferujemy:

    • Możliwość pracy nad ciekawymi projektami informatycznymi dla polskich i międzynarodowych klientów
    • Szansę rozwoju zawodowego w kierunku testera aplikacji
    • Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole
    • Motywacyjne wynagrodzenie
    • Niepubliczną opiekę zdrowotną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe oraz inne atrakcyjne benefity