Oferta pracy

Specjalista ds. Utrzymania Aplikacji

FabrityO firmie

  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

FABRITY dostarcza kompleksowe usługi rozwoju i utrzymania oprogramowania na zamówienie, począwszy od doradztwa biznesowego i projektowania rozwiązań, poprzez procesy budowy oprogramowania, aż po usługi zarządzalne. Specjalizujemy się w tworzeniu rozwiązań, które pomagają zoptymalizować biznes, wspierają cyfrową transformację i automatyzację procesów biznesowych. Jesteśmy wieloletnim, zaufanym partnerem IT dla wielu dużych przedsiębiorstw w Polsce, regionie DACH, Skandynawii i USA. Trzon naszej firmy stanowią inżynierowie z pasją do nowych technologii i ich wykorzystania w biznesie. Razem z innymi firmami technologicznymi tworzymy Grupę K2 Internet, która jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Zadania:

  • Wsparcie użytkowników aplikacji biznesowych (1 i 2 linia)
  • Obsługa zgłoszeń użytkowników w obszarze aplikacji (np. konsultacje, konfiguracja i korekta danych)
  • Rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem aplikacji
  • Testy poprawnej konfiguracji aplikacji
  • Współpraca z zespołem projektowym w zakresie diagnozy błędów
  • Gromadzenie i dokumentowanie wiedzy w zakresie obsługi aplikacji
  • Możliwość awansu na stanowisko testera aplikacji

Oczekujemy:

  • Doświadczenie w obsłudze Helpdesk lub ServiceDesk
  • Praktycznej znajomości obsługi aplikacji webowych
  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz precyzyjnego formułowania wniosków
  • Samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Umiejętności pracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy własnej
  • Znajomości języka Angielskiego na poziomie B2

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji
  • Doświadczenie w pracy z aplikacjami biznesowymi i bazami danych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy