Oferta pracy

Specjalista ds. utrzymania bazy produktów

FORCETOP Sp. z o.o.O firmie

  • Kalisz, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

FORCETOP Sp. z o.o. (www.forcetop.com) to jeden z największych w Polsce dystrybutorów akcesoriów do elektronicznych urządzeń przenośnych, telefonów gsm, laptopów, tabletów, itp. Najwyższej jakości produkty dostarczamy nieprzerwanie od ponad 12 lat do wszystkich segmentów rynku. Zaopatrujemy subdystrybutorów, hurtownie, sieci handlowe, sklepy sieciowe, sklepy detaliczne.

Poszukujemy odpowiedzialnej, zorganizowanej osoby, nastawionej na współpracę, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie nowych produktów do bazy systemu,
  • Tworzenie opisów,
  • Dbanie o poprawność treści w portalu B2B (www.B2Btrade.eu) /ERP,
  • Prosta obróbka zdjęć produktów,

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz łatwość w poruszaniu się w sieci Internet,
  • Podstawowa znajomość HTML,
  • Sumienność, pracowitość, kreatywność,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średnim

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Szerokie pole do wykazania własnej inwencji,
  • Umowę o pracę

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy