Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. utrzymania budynków

LG Electronics Mława Sp. z o.o.O firmie

LG Electronics Mława Sp. z o.o.

LG Electronics 7

Mława

LG Electronics to światowy lider innowacyjnych technologii w branży elektroniki użytkowej. Produkty ze znakiem LG cieszą się opinią sprzętu o doskonałej jakości, trwałości i parametrach technicznych. Obecnie koncern posiada swoją sieć badawczą, produkcyjną, marketingową oraz dystrybucyjną na całym świecie zatrudniając ponad 72 000 pracowników. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie i odpowiedzialność za dokumentację budynków przemysłowo-biurowych
  • prowadzenie i koordynacja projektów inwestycyjnych
  • wykonywanie czynności związanych ze zlecaniem i zawieraniem umów w zakresie zadań inwestycyjnych
  • negocjacja warunków współpracy z firmami budowanymi
  • opracowywanie kosztorysów inwestycji oraz weryfikacja kosztorysów przedkładanych przez wykonawców
  • opracowywanie budżetu inwestycji - nadzór nad budżetem oraz terminowością wykonywanych prac
  • zaopatrzenie w materiały budowlane zgodnie z potrzebami projektu
  • kontrola i rozliczanie kosztów
  • realizacja zamówień materiałów zaopatrzeniowych i logistyka z tym związana
  • raportowanie stanu realizacji bieżących zadań
  • prowadzenie w należyty sposób dokumentacji dla każdego z projektów inwestycyjnych

Wymagania:

  • doświadczenie w nadzorowaniu i rozliczaniu remontów i inwestycji budowlanych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność zarządzania projektami budowalnymi i remontowymi
  • umiejętności organizacyjne i zarządzanie czasem
  • wykształcenie: min. średnie budowlane
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętności z zakresu komunikacji społecznej
  • wysoka kultura osobista, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Ogłoszenie archiwalne