Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1372 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Utrzymania Budynku

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    WABCO (NYSE: WBC) jest wiodącym w skali globalnej dostawcą bezpiecznych i wydajnych technologii oraz systemów sterowania do pojazdów użytkowych. Założona prawie 150 lat temu firma WABCO utrzymuje pozycję pioniera najnowocześniejszych technologii elektronicznych, mechanicznych i mechatronicznych dla układów hamowania, stabilizacji i automatycznych skrzyń przekładniowych dostarczanych do światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów i naczep. WABCO osiągnęło w 2013 r. sprzedaż na poziomie 2,7 mld dolarów, a jego siedziba główna mieści się w Brukseli (Belgia).

    Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej pod adresem www.wabco-auto.com.

    Do naszego zakładu poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław
    bottom

    Podstawowe obowiązki:

    • Odpowiedzialność za poprawny stan techniczny: instalacji sprężonego powietrza, instalacji grzewczej, instalacji wentylacyjnej i klimatyzacyjnej, instalacji wody lodowej, instalacji elektrycznej, automatyki budynku, BMS
    • Odpowiedzialność za wewnętrzną i zewnętrzną instalację sanitarną, instalację tryskaczową i pompę diesla, stację gazową redukcyjno-pomiarową, instalację gazową budynku, system klap dymowych, instalację próżni, bram i drzwi p. pożarowych, podestów nożycowych oraz windy osobowej
    • Wykonywanie bieżących napraw
    • Współpraca z firmami serwisowymi

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Uprawnienia elektryczne
    • Znajomość elektryk, automatyki, pneumatyki, hydraulik
    • Wiedza z zakresu systemów grzewczych, instalacji gazów technicznych
    • Znajomość prawa budowlanego i energetycznego
    • Znajomość przepisów przeciw pożarowych
    • Znajomość przepisów UDT
    • Znajomość języka angielskiego, jako dodatkowy atut
    • Zdolności organizacyjne, odpowiedzialność, samodzielność w wykonywaniu zadań
    • Dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pakiet medyczny
    • Ubezpieczenie NW
    • Bogaty pakiet szkoleń

    Zapewniamy otwartą i przyjazną atmosferę pracy z doskonałymi możliwościami rozwoju personalnego w przyszłości.

    Jeśli uważa Pan/Pani, że jest odpowiednim kandydatem do pracy w naszej firmie prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez WABCO Polska z siedzibą we Wrocławiu."

    bottom