Oferta pracy

Specjalista ds. utrzymania ciągłości pracy sieci

UPC PolskaO firmie

UPC Polska

aleja "Solidarności" 171

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie parametrów pracy sieci i usług oraz reagowanie na występujące problemy w trybie 24/7/365

  • Weryfikacja alarmów z systemów monitorowania sieci telekomunikacyjnych i usług

  • Rejestracja zdarzeń w systemach oraz monitorowaniem ich realizacji

  • Rozwiązanie prostych incydentów w sieci IP oraz w usługach

  • Obsługa zgłoszeń klientów B2C i B2B (druga linia wsparcia)

  • Koordynacja pracy dedykowanych zespołów wsparcia oraz dostawców świadczących usługi dla utrzymania usług i sieci

  • Koordynacja rozwiązywania skomplikowanych i długotrwałych incydentów i problemów

  • Wsparcie dla inżynierów i techników przy usuwaniu awarii

  • Pełnienie roli SPOC dla dostawców usług w zakresie obsługi incydentów i prac planowych

  • Koordynacja oraz weryfikacja przebiegu i poprawności realizacji prac planowych

  • Wykonywanie prostych prac planowych w sieci i usługach UPC Polska

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie – telekomunikacja, informatyka lub pokrewne

  • Doświadczenie w zakresie technicznego utrzymania usług u operatorów telekomunikacyjnych

  • Znajomość technologii telekomunikacyjnych

  • Doświadczenie w zakresie monitorowania sieci telekomunikacyjnych oraz systemów IT

  • Porozumiewanie się w j. angielskim w stopniu komunikatywnym

  • Umiejętność koordynacji i realizacji prac w zakresie wsparcia usług i klientów

  • Umiejętność współpracy z innymi, komunikatywność i skoncentrowanie na potrzebach klienta wew. i zew.

  • Wysoki poziom zaangażowania i nastawienie na osiąganie zamierzonych wyników

  • Gotowość do pracy zmianowej

To oferujemy

  • Możliwość dołączenia do zespołu doświadczonych specjalistów w zakresie utrzymania ciągłości pracy sieci

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy i kulturalno-rozrywkowy, pakiet usług UPC

  • Dogodną lokalizację biura.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • MyBenefit

  • ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków

UPC Polska

Dołącz do najbardziej barwnej i innowacyjnej firmy, która wyznacza trendy w technologii i domowej rozrywce. Jeśli szukasz wyzwań i stabilnego miejsca, w którym chcesz robić to, co ubarwia każdy Twój dzień, to UPC jest właśnie dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy