Specjalista ds. Utrzymania Dróg

  • Koło, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 12.10.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 11.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich
    w Poznaniu, ul. Wilczak 51

    poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:
    SPECJALISTY DS. UTRZYMANIA DRÓG
    Miejsce pracy: Koło

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie drogowe, preferowane wyższe: drogowe lub mostowe,
    • dobra znajomość pakietu MS Office (głównie Excel),
    • czynne prawo jazdy kat. B,

    Wymagania dodatkowe:

    • umiejętność kosztorysowania.

    Podstawowe obowiązki:

    • prowadzenie spraw z zakresu przygotowania i realizacji zadań inwestycyjnych oraz zadań związanych z przebudową, remontem dróg,
    • nadzorowanie i kontrolowanie robót i usług z zakresu bieżącego utrzymania dróg,
    • kosztorysowanie robót budowlanych,
    • wykonywanie przeglądów stanu technicznego dróg,
    • pełnienie dyżurów zimowego utrzymania dróg.

    Informacja o warunkach pracy na stanowisku:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
    • możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji,
    • dodatkowe wynagrodzenie roczne „trzynastka”,
    • nagroda w II kwartale roku,
    • dopłaty do wypoczynku urlopowego tzw. „wczasy pod gruszą”,
    • nagroda roczna zależna od wyników pracy,
    • praca w zespole,
    • w godzinach pracy częste wyjazdy w teren na obszarze działania Rejonu Dróg Wojewódzkich w Kościanie,
    • stanowisko związane z pracą przy komputerze i obsługą urządzeń biurowych.

    Wymagane dokumenty

    • życiorys (CV) i list motywacyjny,
    • kopie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje i doświadczenie zawodowe, wymagane do wykonywania pracy na oferowanym stanowisku
    • oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych, o korzystaniu z pełni praw publicznych oraz niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
    • oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego,
    • oświadczenie kandydata następującej treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2018 r. poz.1000) oraz ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz.1260).
    • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – dotyczy kandydata niepełnosprawnego, który zamierza skorzystać z uprawnienia o którym mowa w art.13a ustawy o pracownikach samorządowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz.1260).

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę
      o pracę na pełen etat,
    • możliwość rozwoju zawodowego
      i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji,
    • w godzinach pracy częste wyjazdy w teren na obszarze działania Rejonu Dróg Wojewódzkich w Kościanie,
    • stanowisko związane z pracą przy komputerze i obsługą urządzeń biurowych.

    Pisemne oferty prosimy przesłać z dopiskiem na kopercie „praca” na adres:
    61- 623 Poznań, ul. Wilczak 51

    Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.