Grupa Kapitałowa AQUANET S. A.

Specjalista ds. Utrzymania i Eksploatacji Majątku

Grupa Kapitałowa AQUANET S. A. O firmie

  • Serbska 3, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 19 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Serbska 3

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad prawidłową eksploatacją systemu kanalizacji deszczowej;

  • nadzór nad realizacją wymagań prawnych związanych z eksploatacją systemu kanalizacji deszczowe;

  • nadzór nad realizacją wymagań prawnych zawartych w pozwoleniach wodno- prawnych;

  • planowanie działań inwestycyjnych, w tym współpraca przy realizacji działań inwestycyjnych;

  • prowadzenie spraw roszczeniowych;

  • odbiory sieci i przyłączy kanalizacji deszczowej;

  • nadzór nad pracą urządzeń pomiarowych (deszczomierze, przepływomierze);

  • planowanie działań remontowych i modernizacyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku Inżynieria Środowiska;

  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków;

  • dobra znajomość zagadnień budowy i eksploatacji sieci i obiektów wod.-kan.;

  • dobra znajomość przepisów prawa z zakresu ustaw i norm branży wod.-kan.;

  • dobra znajomość przepisów w zakresie ochrony środowiska i ustawy o odpadach;

  • znajomość prawa budowlanego;

  • prawa jazdy kat. B;

  • bardzo dobra znajomości MS Office;

  • zaangażowania, komunikatywności, asertywności, dobrej organizacji pracy;

  • dążenia do rozwoju zawodowego i otwartości na zmiany;

  • mile widziane będą uprawnienia budowlane w branży wod.-kan.

To oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną;

  • umowę o pracę;

  • nowoczesne technologie;

  • rozwój zawodowy.

W związku z rozszerzeniem działalności Grupy Kapitałowej AQUANET S. A. o gospodarowanie wodami opadowymi i roztopowymi na terenie Miasta Poznania poszukujemy do nowo powstałej spółki zależnej kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Utrzymania i Eksploatacji Majątku

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje