Specjalista ds. Utrzymania i Rozwoju Aplikacji - Programista

Intersport Polska S.A.O firmie

Intersport Polska S.A.

Cholerzyn 382

Cholerzyn (pow. krakowski)

INTERSPORT jest światową znaną i cenioną sportową marką detaliczną. INTERSPORT tworzy zespół, których łączy jedno - pasja do sportu i chęć dzielenia sią nią z innymi.

Jeśli nie boisz się wyzwań, a dzień bez sportu jest dla Ciebie dniem straconym - dołącz do nas koniecznie!

OBECNIE DO NASZEGO ZESPOŁU POSZUKUJEMY
SPECJALISTA DS. UTRZYMANIA I ROZWOJU APLIKACJI/PROGRAMISTA (C#/JAVA, T-SQL)

Nasza oferta:

  • dowolna forma zatrudnienia
  • stabilność zatrudnienia
  • elastyczny czas pracy
  • zadania zorientowane na kreatywność i nie pozwalające na rutynę
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
  • dynamiczne i przyjazne środowisko pracy
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych

Twoje zadania:

Dostosowywanie i rozwój istniejących aplikacji w technologii Microsoft .NET C#/JAVA i SQL Server. Projektowanie nowych rozwiązań. Wytwarzanie, modyfikowanie i komentowanie kodu źródłowego. Utrzymanie niezbędnej dokumentacji. Aktywny udział we wdrażaniu nowych rozwiązań i późniejszym ich utrzymaniu (monitoring i serwis) oraz rozwoju. Merytoryczne i techniczne wsparcie wszystkich obiorców (klienci/pracownicy wewnętrzni) utrzymywanych aplikacji. Konsolidacja i przetwarzanie danych pochodzących z różnych źródeł. Budowa zagregowanych źródeł danych i zapewnienie ich spójności.

Nasze oczekiwania:

  • Praktyczna znajomość technologii .NET C# i/lub JAVA
  • Praktyczna znajomość T-SQL i zasad działania MS SQL lub równoważnych technologii bazodanowych
  • Tworzenie skryptów do importu i eksportu danych w technologii T-SQL,
  • Umiejętność automatyzacji testów
  • Znajomość narzędzi/frameworks wymiany danych pomiędzy aplikacjami w oparciu o usługi serwisowe (SOAP/REST i równoważne)
  • Znajomość dobrych praktyk programistycznych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającego komunikację
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

Mile widziana:

  • Znajomość zagadnień i narzędzi ETL
  • Znajomość zagadnień: konteneryzacja/orkiestracja/CI/CD
  • Znajomość zagadnienia: observability/visibility/monitoring
  • Znajomość frameworków integracyjnych (NServiceBus, Spring Integration lub podobnych)
  • Znajomość zagadnień związanych z administracją systemów operacyjnych
  • Znajomość zagadnień związanych z programowaniem front-end, utrzymaniem tego typu aplikacji

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać już teraz poprzez elektroniczny system rekrutacji.

Bardzo dziękujemy za przesłane aplikacje, jednakże informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane.

Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERSPORT Polska S.A. z siedzibą w Cholerzynie: Cholerzyn 382, 32-060 Liszki. Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy