Oferta pracy

Specjalista ds. utrzymania i rozwoju portalu sprzedażowego

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance GroupO firmie

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group

Stanisława Noakowskiego 22

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach rozwoju portalu sprzedażowego na styku biznesu i IT oraz zarządzanie parametrami i ustawieniami portalu,

  • Analiza i weryfikacja błędów zgłaszanych przez użytkowników, rejestracja oraz monitorowanie ich naprawy,

  • Współpraca z biznesem w zakresie tworzenia wymagań,

  • Analiza potrzeb biznesowych pod kątem funkcjonalności portalu,

  • Przygotowanie / akceptacja przypadków testowych dla portalu,

  • Przeprowadzanie testów wdrożeniowych,

  • Wsparcie użytkowników końcowych,

  • Prowadzenie warsztatów i szkoleń dla użytkowników portalu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie IT w biznesie lub w obszarze prowadzenia projektów i analiz biznesowych,

  • Doświadczenie w pracy z systemami informatycznymi lub umiejętność szybkiej nauki obsługi interfejsu różnych aplikacji oraz rozumienia zaimplementowanych procesów,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,

  • Nastawienie na efektywną współpracę z wymagającym klientem wewnętrznym i zewnętrznym,

  • Umiejętność dzielenia się wiedzą w przystępny sposób,

  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • Znajomość BPMN, systemów Jira i Confluence,

  • Doświadczenie we wsparciu użytkowników końcowych,

  • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej lub znajomość produktów ubezpieczeniowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy