Specjalista ds. Utrzymania i Rozwoju Systemu SAP PP i SAP QM

Grupa Azoty S.A.O firmie

  • Kędzierzyn-Koźle, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

GRUPA AZOTY SPÓŁKA AKCYJNA – jednostka dominująca w Grupie Azoty, największym
w Polsce i jednym z największych w Europie koncernów chemicznych,
zaprasza do udziału w rekrutacji na stanowisko:

Specjalista ds. Utrzymania i Rozwoju Systemu SAP PP lub/i SAP QM

Departament Korporacyjny Teleinformatyki
Lokalizacja (jedna ze wskazanych): Tarnów / Kędzierzyn – Koźle / Police

ZADANIA, KTÓRE BĘDZIESZ REALIZOWAĆ:

  • Bieżące utrzymanie informatyczne modułów systemu SAP, ze szczególnym uwzględnieniem:
    • Zarządzania Produkcją i Panowania Produkcji (PP)
    • Zarządzania Jakością (QM) – opcjonalnie lub alternatywnie

  • Udział w projektach rozwojowych w etapach analizy, projektowania, realizacji, testowania i uruchomienia
  • Udział w definiowaniu koncepcji rozwiązania – specyfikacji funkcjonalnych, opartych na analizie wymagań biznesowych
  • Konfiguracja systemu w obszarze modułów SAP PP lub/i SAP QM
  • Projektowanie rozszerzeń oraz ich realizacja (funkcjonalna)
  • Współpraca z dostawcami IT w ramach uruchamianych projektów
  • Współpraca z przedstawicielami biznesu oraz specjalistami innych obszarów IT w celu opracowania odpowiednich rozwiązań
  • Optymalizacja rozwiązań systemowych oraz biznesowych
  • Szkolenie użytkowników kluczowych i końcowych

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (IT lub pokrewne)
  • Co najmniej 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenia i znajomości standardowych koncepcji, praktyk i procedur konfigurowania SAP PP lub/i SAP QM
  • Potwierdzonych certyfikatem, bądź referencjami doświadczeń w zakresie obsługi wybranych modułów lub wdrożeń tych modułów
  • Praktycznej znajomości SAP od strony procesów biznesowych oraz konfiguracji systemu w zakresie niektórych modułów z zestawu: PP, MM, QM
  • Wiedzy cross modułowej w zakresie obszaru SAP, ze szczególnym uwzględnieniem Produkcji i Planowania Produkcji (PP) i/lub Zarządzania Jakością SAP QM
  • Znajomości systemu S4/HANA i zasad ITIL (opcjonalnie – mile widziane)
  • Umiejętności współpracy w zespole macierzowym
  • Umiejętności budowania relacji z klientem wewnętrznym
  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Znajomości MS Outlook, MS Office, opcjonalnie SQL
  • Znajomości j. angielskiego na poziomie min. B2
  • Znajomości j. niemieckiego (opcjonalnie)
  • Ciekawości, gotowości do uczenia się i ciągłego doskonalenia
  • Komunikatywności i umiejętności dzielenia się wiedzą
  • Gotowości do wyjazdów służbowych
  • Prawa jazdy kategorii B.

OFERUJEMY:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • Możliwość współpracy w doświadczonym zespole biznesowym
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności
  • Udział w ciekawych projektach IT na rzecz Grupy Kapitałowej
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (m.in. atrakcyjny PPE, opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, dofinansowanie do sportu, wypoczynku i wydarzeń kulturalnych)
Uprzejmie prosimy osoby zainteresowane o przesłanie CV.

Prosimy o załączenie do aplikacji jednej z poniższych klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez Spółkę Grupa Azoty S.A. z siedzibą w Tarnowie przy ul. Kwiatkowskiego 8, 33-101 Tarnów, na potrzeby obecnego procesu rekrutacji.

LUB:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez Spółkę Grupa Azoty S.A. z siedzibą w Tarnowie przy ul. Kwiatkowskiego 8, 33-101 Tarnów, na potrzeby prowadzonych obecnie i w przyszłości procesów rekrutacyjnych.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie prawo wcześniejszego zamknięcia oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy