Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter sieci kablowych – Specjalista ds. utrzymania infrastruktury

  • Zielona Góra, lubuskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PKP TELKOL sp. z o.o. jest spółką należącą do Grupy PKP S.A.

    Świadczymy specjalistyczne usługi telekomunikacyjne i utrzymaniowe dla sektora kolejowego w zakresie utrzymania linii telekomunikacyjnych, urządzeń telekomunikacji przewodowej i radiowej – głównie związanych z prowadzeniem ruchu pociągów oraz systemów dynamicznej informacji podróżnych.

    Spółka zatrudnia ponad 1000 pracowników. W większości jest to wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra. Pracownicy PKP TELKOL posiadają wyjątkową wiedzę i umiejętności zdobyte podczas wieloletniego świadczenia usług dla sektora kolejowego.

    Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Zielona Góra

    Główne zadania:

    • utrzymanie sieci kablowych miedzianych i optycznych;
    • naprawa i konserwacja infrastruktury technicznej oraz urządzeń telekomunikacji związanej
      z ruchem kolejowym;
    • usuwanie usterek i awarii urządzeń telekomunikacyjnych oraz infrastruktury kolejowej.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe techniczne z dziedziny telekomunikacji lub pokrewne;
    • prawo jazdy kat. C+E
    • dyspozycyjność;
    • mile widziana znajomość infrastruktury kolejowej;
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • praca w systemie zmianowym (również w porze nocnej);
    • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji;
    • rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych;
    • dofinansowanie do opieki medycznej i pakietu rekreacyjno-sportowego;
    • możliwość korzystania z atrakcyjnych ulg przejazdowych po okresie próbnym;
    • ciekawą pracę w renomowanej spółce o ustabilizowanej pozycji na rynku;
    • możliwość rozwoju w zakresie wiedzy jak i awansu.
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PKP TELKOL sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez PKP TELKOL sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: Zgadzam się na przetwarzanie przez PKP TELKOL sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: daneosobowe@telkol.pl