Oferta pracy

Specjalista ds. utrzymania IT

EnveloO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Działamy w branży nowych technologii. Naszym zadaniem jest promocja oraz rozwój usług cyfrowych i komunikacji cyfrowej, jak również wspieranie tradycyjnych usług pocztowych, dostępnych dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób, które mają podstawową wiedzę
z zakresu zarządzania serwerami lub infrastrukturami IT. Poszukujemy kandydatów którzy chcieliby się rozwijać bądź przekwalifikować i podążać za zmianami na rynku informatycznym.
Specjalista ds. utrzymania ITNumer ref.: Rozpoczęcie pracy : Maj 2021r.

Zadania:

  • monitoring infrastruktury IT oraz aplikacji biznesowych w obszarach dostępności i wydajności;
  • podstawowa analiza i rozwiązywanie problemów z systemami operacyjnymi;
  • uruchamianie akcji naprawczych na bazie incydentów i problemów wykrytych narzędziami monitoringu;
  • odpowiadanie na zgłoszenia klientów;
  • praca na bazie aplikacji monitoringu – Zabbix, Prometheus, rozwiązaniach autorskich;

Oczekujemy

  • wykształcenia minimum średniego (mile wdziane techniczne);
  • podstawowej znajomości systemu Linux/Unix/Windows Server;
  • podstawowej wiedzy o systemach operacyjnych Windows 7, 10;
  • umiejętności wyszukiwania słabych stron aplikacji, chęci ich naprawy;
  • chęci do nauki i motywacji do zgłębiania wiedzy;
  • samodzielnego podejmowania decyzji;
  • kultury osobistej w kontaktach z klientem
  • rzeczowości i merytorycznej komunikacji;
  • po dwóch miesiącach wdrożenia zaczyna się praca w systemie równoważnym i zmianowym, również w porze nocnej oraz w dni ustawowo wolne od pracy.

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • karta Multisport Plus
  • owocowe środy
  • szatnia rowerowa
  • no dress code
  • przyjazne biuro

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać klikając:

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Podstawą podania danych jest art. 22¹ § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy: Pracodawca żąda od kandydatów podania następujących danych osobowych: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez kandydata, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

Ogłoszenie archiwalne