Ta oferta pracy jest nieaktualna od 71 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Utrzymania Jakości Systemów - Quality Assurance Specialist

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-08-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy doświadczonym i zaangażowanym zespołem specjalistów w dziedzinie pozyskiwania i zarządzania personelem.

    Do jednej z naszych spółek z grupy OEX oferującej nowoczesne usługi biznesowe poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Specjalista ds. Utrzymania Jakości Systemów (Quality Assurance Specialist)

    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne obowiązki:

    • Rozwiązywanie problemów użytkowników aplikacji
    • Manualne testowanie aplikacji
    • Obsługa zgłoszeń z systemu helpdesk
    • Współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi dostawcami oprogramowania (testy, odbiory)
    • Wsparcie użytkowników w zakresie aplikacji wewnętrznych i zewnętrznych wykorzystywanych w pracy
    • Bieżący kontakt z kluczowymi użytkownikami i uczestnikami projektów
    • Prowadzenie szkoleń

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy z projektami IT (utrzymanie jakości, testy, helpdesk) minimum rok
    • Znajomość języka SQL (Microsoft SQL), pozwalająca na weryfikację danych, rozumienie baz danych, proste zapytania
    • Umiejętność rozwiązywania problemów, elastyczność oraz dążenie do samodoskonalenia
    • Dyspozycyjność (praca w pełnym wymiarze godzin)
    • Znajomość systemów mobilnych
    • Dodatkowym atutem będzie podstawowa znajomość języków programowania (C# .Net, MVC)

    Oferujemy:

    • Pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku
    • Stabilne zatrudnienie
    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole
    • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Samodzielność pracy w firmie o ogólnopolskim zasięgu
    • Możliwość skorzystania z benefitów firmowych (ubezpieczenie medyczne, karta sportowa, sklep internetowy pracowników)
    • Przyjazną atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ

    Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji bieżącej, jak i w przyszłości, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10.05.2018 roku (Dz. U. Nr 2018 poz. 100) oraz RODO".
    1. ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
    Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Dom Pełen Energii Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu
    Możecie Państwo skontaktować się z Administratorem danych osobowych w następujący sposób:
    - listownie na adres: ul. Mścibora 18A, 61-062 Poznań
    - przez e-mail: [email protected]
    - telefonicznie: 61 646 06 01

    2.  OKRES PRZECHOWYWANIA TWOICH DANYCH OSOBOWYCH
    Dane, które przetwarzamy będziemy przechowywać przez czas określony przez przepisy prawa, a w przypadku wcześniej wyrażonych zgód na przetwarzanie danych osobowych – do momentu wycofania przez Państwa zgód.

    3.  ŹRÓDŁA I CELE PRZETWARZANIA PAŃSTWA DANYCH OSOBOWYCH
    Państwa dane osobowe zostały pozyskane w toku dotychczasowej współpracy lub ze źródeł publicznie dostępnych i są przetwarzane na podstawie RODO do realizowania przez Dom Pełen Energii Sp.z o.o. usług, a także do informowania Państwa o naszych usługach i produktach.

    4. ODBIORCY TWOICH DANYCH OSOBOWYCH
    Państwa dane osobowe będą przekazywane:
    • podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora dostawcom zapewniającym obsługę klienta ( Przedstawiciele handlowi) przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniami Administratora.
    • podmiotom upoważnionym przepisami prawa.

    5. PRAWA ZWIĄZANE Z PRZETWARZANIEM DANYCH OSOBOWYCH
    Przysługują Państwu następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych:
    • prawo dostępu do treści Państwa danych osobowych – czyli uzyskania informacji o celu i sposobie przetwarzania Państwa danych osobowych oraz uzyskania kopii danych;
    • prawo do sprostowania Państwa danych osobowych – w sytuacji, gdy są one błędne, uległy zmianie lub zdezaktualizowały się;
    • prawo do usunięcia Państwa danych (prawo do bycia zapomnianym) – w sytuacji, gdy dane nie są już niezbędne do realizacji celów, dla których zostały zebrane, a nie występują podstawy prawne do dalszego przetwarzania danych;
    • prawo do ograniczenia przetwarzania Państwa danych – czyli ograniczenia przetwarzania danych wyłącznie do ich przechowywania;
    •  prawo do przenoszenia Państwa danych – czyli uzyskania swoich danych osobowych, które Państwo nam przekazaliście lub wskazania innego Administratora, któremu powinniśmy je przekazać, o ile będzie to technicznie możliwe;
    • prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach określonych na podstawie wcześniej wyrażonych zgód;
    • prawo do wycofania zgody – w dowolnym momencie mogą Państwo wycofać każdą zgodę, którą Państwo wyrazili;
    • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.