Oferta pracy

Specjalista ds. Utrzymania Klienta

ALIOR BANK

  • Pilotów 2, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

ALIOR BANK

Pilotów 2

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o utrzymanie jak najwyższych standardów jakościowych w obsłudze klienta.

  • Udzielanie rzetelnych informacji o produktach oraz usługach banku.

  • Realizacja kampanii utrzymania klienta przy połączeniach przychodzących oraz wychodzących, które obejmują obecnych klientów banku.

  • Aktywne utrzymywanie produktów kredytowych oraz depozytowych.

  • Budowanie długoterminowych relacji z Klientem.

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość produktów bankowych.

  • Dyspozycyjność do pracy w wymiarze minimum 120 godzin w miesiącu.

  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i sprzedażowe.

  • Nastawienie na realizację celu sprzedażowego.

  • Minimum średnie wykształcenie.

  • Znakomita dykcja.

  • Biegła obsługa komputera.

  • Doświadczenie w pracy z Klientem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Realne możliwości rozwoju zawodowego w strukturach banku.

  • Motywacyjny system wynagradzania – podstawa + prowizje.

  • Dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.).

  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje.

  • Wsparcie wykwalifikowanej kadry menedżerskiej, trenerskiej oraz specjalnie dedykowanego coacha.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • dodatkowy urlop

Dzięki współpracy z nami:

  • Poznasz zasady działania produktów bankowych.

  • Zdobędziesz doświadczenie w bankowości, co pozwoli Ci na dalszy rozwój w tej branży.

  • Poszerzysz umiejętności komunikacji z ludźmi.

  • Zyskasz wiedze i doświadczenie w wykorzystaniu technik sprzedaży.