Ta oferta pracy jest nieaktualna od 922 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Utrzymania Obiektów

  • Ropczyce, podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2015-05-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

UTC CCS Manufacturing Polska jest światowym liderem w  zakresie dostaw  produktów i usług systemów przeciwpożarowych i bezpieczeństwa pod szerokim wachlarzem dobrze znanych marek. Jesteśmy również producentem gaśnic. Działania naszej firmy skupiają się na oferowaniu kompletnych rozwiązań przeciwpożarowych i bezpieczeństwa, w szczególności detekcji oraz tłumienia i gaszenia pożaru. Aby dostarczyć produkty i usługi najwyższej jakości, firma UTC CCS Manufacturing Polska opracowała i utrzymuje standardy, którym podlegają wszystkie rozwiązania w zakresie zwalczania pożarów, zapewnienia bezpieczeństwa i monitoringu. UTC CCS Manufacturing Polska jest częścią koncernu UTC.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Ropczyce

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Nadzór nad usuwaniem awarii urządzeń znajdujących się w ciągach technologicznych.
  • Stosowanie się do instrukcji lockout/tagout.
  • Odpowiedzialność za dokumentację.
  • Współpraca z dostawcami i podwykonawcami.
  • Planowanie remontów budynków oraz przeglądów i konserwacji urządzeń.
  • Współtworzenie infrastruktury technicznej na potrzeby nowych inwestycji.
  • Współpraca z działem Utrzymania Ruchu i inwestycji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: budownictwo lub techniczne: mechanika i budowa maszyn / automatyka / elektronika / elektrotechnika.
  • Doświadczenie zawodowe.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
  • Praktyczna znajomość wymogów prawa budowlanego, PIP, UDT.
  • Zdolności organizacyjne, umiejętność planowania i organizowania pracy własnej.
  • Umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia, szybkiego podejmowania decyzji.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Obsługa pakietu Office.

Mile widziane:

  • Umiejętności negocjacyjne.
  • Znajomość podstaw mechaniki i elektrotechniki.
  • Uprawnienia dozorowe,
  • Umiejętność rozpoznawania i usuwania awarii urządzeń znajdujących się w ciągach technologicznych.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie w gronie profesjonalistów.
  • Możliwość realizowania zadań w środowisku o wysokich standardach.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny, karnet sportowy, inne benefity.
  • Możliwość rozwoju kompetencji językowych.
  • Szeroki wybór szkoleń.
  • Możliwość sfinansowania studiów w ramach Employee Scholar Program.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole.
  • Dobrą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku poniżej:

Prosimy o umieszczenie na przesyłanych zgłoszeniach następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się