Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1111 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Utrzymania Obiektów

  • Ropczyce, podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2015-05-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    UTC CCS Manufacturing Polska jest światowym liderem w  zakresie dostaw  produktów i usług systemów przeciwpożarowych i bezpieczeństwa pod szerokim wachlarzem dobrze znanych marek. Jesteśmy również producentem gaśnic. Działania naszej firmy skupiają się na oferowaniu kompletnych rozwiązań przeciwpożarowych i bezpieczeństwa, w szczególności detekcji oraz tłumienia i gaszenia pożaru. Aby dostarczyć produkty i usługi najwyższej jakości, firma UTC CCS Manufacturing Polska opracowała i utrzymuje standardy, którym podlegają wszystkie rozwiązania w zakresie zwalczania pożarów, zapewnienia bezpieczeństwa i monitoringu. UTC CCS Manufacturing Polska jest częścią koncernu UTC.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

    Miejsce pracy: Ropczyce

    Podstawowy zakres obowiązków:

    • Nadzór nad usuwaniem awarii urządzeń znajdujących się w ciągach technologicznych.
    • Stosowanie się do instrukcji lockout/tagout.
    • Odpowiedzialność za dokumentację.
    • Współpraca z dostawcami i podwykonawcami.
    • Planowanie remontów budynków oraz przeglądów i konserwacji urządzeń.
    • Współtworzenie infrastruktury technicznej na potrzeby nowych inwestycji.
    • Współpraca z działem Utrzymania Ruchu i inwestycji.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe: budownictwo lub techniczne: mechanika i budowa maszyn / automatyka / elektronika / elektrotechnika.
    • Doświadczenie zawodowe.
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
    • Praktyczna znajomość wymogów prawa budowlanego, PIP, UDT.
    • Zdolności organizacyjne, umiejętność planowania i organizowania pracy własnej.
    • Umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia, szybkiego podejmowania decyzji.
    • Znajomość języka angielskiego.
    • Obsługa pakietu Office.

    Mile widziane:

    • Umiejętności negocjacyjne.
    • Znajomość podstaw mechaniki i elektrotechniki.
    • Uprawnienia dozorowe,
    • Umiejętność rozpoznawania i usuwania awarii urządzeń znajdujących się w ciągach technologicznych.
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej firmie w gronie profesjonalistów.
    • Możliwość realizowania zadań w środowisku o wysokich standardach.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny, karnet sportowy, inne benefity.
    • Możliwość rozwoju kompetencji językowych.
    • Szeroki wybór szkoleń.
    • Możliwość sfinansowania studiów w ramach Employee Scholar Program.
    • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole.
    • Dobrą atmosferę pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku poniżej:

    Prosimy o umieszczenie na przesyłanych zgłoszeniach następującej klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).