Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Utrzymania Obiektu

  • Bochnia, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 26.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    belka

    MABUCHI MOTOR jest japońskim producentem silników elektrycznych. Produkcja na poziomie 1,4 mld szt. rocznie plasuje spółkę na pierwszym miejscu na świecie w tym segmencie rynku. W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku europejskim i budową nowej fabryki w Bochni koło Krakowa poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bochnia
    Nr ref.: UO03/2019

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych,
    • Wykonywanie napraw ogólnobudowlanych, usuwanie usterek i awarii,
    • Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac remontowych i serwisowych,
    • Tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów serwisowych z prac serwisowych i dodatkowych,
    • Prowadzenie dokumentacji związanej z utrzymaniem obiektów budowlanych,
    • Wsparcie operacyjne Kierownika Działu;

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie średnie o profilu technicznym,
    • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości powyżej 3 m,
    • Doświadczenie w zakresie utrzymania urządzeń i instalacji w prawidłowym stanie technicznym,
    • Świadectwo kwalifikacyjne SEP Gr1 w zakresie „E” (min.15 kV ), mile widziane Gr2, Gr3 w zakresie „E” lub „D”,
    • Umiejętność odczytu i interpretacji rysunków technicznych,
    • Uprawnienia do obsługi podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych,
    • Umiejętność obsługi komputera – pakiet MS Office,
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    • Umiejętność organizacji pracy własnej, dokładność, sumienność, odpowiedzialność,
    • Umiejętność pracy w zespole;

    OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
    • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    belka
    bottom