Oferta pracy

Specjalista ds. Utrzymania Obiektu

AGATA Spółka AkcyjnaO firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Oględziny stanu technicznego nieruchomości i ich otoczenia, raportowanie nieprawidłowości;

  • Prowadzenie dokumentacji budynku: dokumentacji technicznej, książki obiektu, dokumentacji z zakresu kontroli, pozwoleń, decyzji administracyjnych itp.;

  • Zlecanie obowiązkowych przeglądów technicznych nieruchomości;

  • Nadzór nad firmami wykonującymi usługi związane z bieżącym utrzymaniem nieruchomości, w tym wybór dostawców (także przetargi) oraz zawieranie umów / dokonywanie zamówień na te usługi;

  • Koordynowanie i odbiór prac inwestycyjnych oraz remontowych w ramach obsługiwanych obiektów;

  • Zakup materiałów eksploatacyjnych, wyposażenia obiektów.

  • Odpowiadanie za czystość, porządek i stan bezpieczeństwa obsługiwanych nieruchomości.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia technicznego;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Umiejętności pracy w zespole;

  • Dobrej umiejętności organizacji pracy własnej;

  • Posiadanie licencji zawodowej zarządcy nieruchomości będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Atrakcyjny pakiet socjalny;

  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy;

  • Bogaty pakiet szkoleń;

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Dobrą atmosferę pracy.

AGATA Spółka Akcyjna

Agata S.A. to sieć nowoczesnych salonów meblowych z szeroką ofertą mebli i dodatków do aranżacji wnętrz. Nasze sklepy zapewniają dostęp do artykułów różnych producentów z Polski i zagranicy oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów.

Przewiń do profilu firmy