Oferta pracy

Specjalista ds. Utrzymania Obiektu (naprawy, konserwacje)

FM LogisticO firmie

  • Pass (pow. warszawski zachodni; gm. Błonie), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Specjalista ds. Utrzymania Obiektu (naprawy, konserwacje)Numer ref.: RZ/ST/03/2021

Jakie zadania przed Tobą?

  • Konserwacja i prowadzenie bieżących napraw urządzeń technicznych (kontrola funkcjonowania sprzętu, usuwanie bieżących usterek),
  • Wykonywanie codziennej kontroli stanu maszyn i urządzeń technicznych,
  • Czynne reagowanie na zgłoszone awarie i usterki urządzeń w magazynie,
  • Nadzór i diagnostyka urządzeń w akumulatorowniach,
  • Prowadzenie magazynku z materiałami produkcyjnymi,
  • Sporządzanie raportów i analiz dotyczących utrzymania ruchu,
  • Praca na wysokości (w razie potrzeb).

Co pomoże Ci w realizacji zadań?

  • Wykształcenie średnie (wykształcenie lub doświadczenie techniczne będzie dodatkowym atutem),
  • Rzetelność,
  • Odpowiedzialność,
  • Świadectwo kwalifikacyjne "E" (uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci do 1 kV).
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Uprawnienia chłodnicze będą dodatkowym atutem.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jeżeli w przyszłości, chciałbyś/chciałabyś brać udział w innych rekrutacjach prowadzonych przez FM Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Mszczonowie, ul. Tarczyńska 111A, 96-320 Mszczonów lub wszystkie podmioty w ramach Grupy Kapitałowej FM Logistic potrzebujemy Twojej dodatkowej zgody wyrażonej poprzez wskazanie odpowiedniej klauzuli na formularzu aplikacyjnym. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 2 lat.

Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym listę podmiotów składających się na Grupę Kapitałową FM Logistic znajdziesz tutaj: https://www.fmlogistic.pl/Kariera/Sprawdz-jak-chronimy-Twoje-dane

Ogłoszenie archiwalne