Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Utrzymania Obiektu

Wrocławski Park Technologiczny S.A. O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie nieruchomościami WPT SA,

  • bieżąca kontrola nad utrzymaniem sprawności technicznej budynków wraz z instalacjami i urządzeniami technicznymi,

  • nadzór nad wykonywaniem wymaganych przepisami okresowych przeglądów i konserwacji elementów budynku i instalacji technicznych – zgodnie z Prawem Budowlanym i innymi obowiązującymi przepisami prawa zwłaszcza w obszarze BHP, P.POŻ i Ochrony Środowiska,

  • prowadzenie dokumentacji technicznej budynku i urządzeń – zapewnienie jej aktualności i kompletności, prowadzenie Książki Obiektu Budowlanego

  • raportowanie i przedkładanie stosownych sprawozdań, deklaracji i innych zgodnie z obowiązującymi przepisami w obszarze zarządzania nieruchomościami,

  • stała współpraca i nadzór nad służbami technicznymi, serwisem utrzymania czystości, ochrony fizycznej oraz firmami zewnętrznymi,

  • koordynowanie i zlecanie prac konserwacyjnych i remontowych

  • koordynowanie nowych aranżacji i prac remontowo – budowlanych zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem,

  • przygotowywanie uproszczonych kosztorysów inwestorskich, wstępnych szacowanych kosztów dla planowanych prac,

  • nadzór i monitorowane zgłoszeń na wewnętrznym HelpDesk,

  • kontrolowanie bieżącego budżetu operacyjnego i inwestycyjnego,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki techniczne,

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • obsługa pakietu MS Office, opcjonalnie

  • mile widziana licencja zarządcy nieruchomości, dodatkowym atutem będą studia podyplomowe w zakresie zarządzania nieruchomościami,

  • ogólna znajomość zagadnień BHP, P.POŻ i Ochrony Środowiska w obszarze zarządzania nieruchomościami,

  • umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu,

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji z klientami, podwykonawcami

  • samodzielność w działaniu i umiejętność rozwiązywania problemów

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Praca pełna wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Realizacja interesujących projektów oraz możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów

Wrocławski Park Technologiczny S.A.

Wrocławski Park Technologiczny jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która dba o swoich pracowników. Umożliwiamy osobom pracującym u nas rozwój osobisty i zawodowy. Jeśli szukasz pracy, gdzie nie ma czasu na nudę-czekamy na Ciebie.

Przewiń do profilu firmy