Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Utrzymania Obiektu

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 22.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Wrocławski Park Technologiczny jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która dba o swoich pracowników. Umożliwiamy osobom pracującym u nas rozwój osobisty i zawodowy. Jeśli szukasz pracy, gdzie nie ma czasu na nudę-czekamy na Ciebie.

    Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wrocław

    ZAKRES ZADAŃ:

    • Obsługa systemów infrastruktury technicznej obiektów (instalacje elektryczne, HVAC, BMS, UPS),
    • Koordynacja technicznych przeglądów okresowych,
    • Nadzór nad usuwaniem usterek oraz planowanie prac remontowych obiektu,
    • Przygotowanie analiz, raportów, audytów kosztów eksploatacyjnych, planów gospodarczych,
    • Przygotowanie kosztorysu realizowanych projektów,
    • Opracowanie oraz weryfikacja dokumentacji technicznej,
    • Współpraca i nadzór nad podwykonawcami i służbami technicznymi,
    • Zlecanie obowiązkowych przeglądów technicznych nieruchomości,
    • Nadzór nad firmami wykonującymi usługi związane z bieżącym utrzymaniem nieruchomości, w tym wybór dostawców (także przetargi) oraz zawieranie umów / dokonywanie zamówień na te usługi,
    • Koordynowanie i odbiór prac inwestycyjnych oraz remontowych w ramach obsługiwanych obiektów.

    PROFIL KANDYDATA:

    • wykształcenia wyższego o kierunku technicznym,
    • doświadczenia w obsłudze technicznej nieruchomości,
    • praktycznej znajomości instalacji i systemów technicznych,
    • znajomość systemów SCADA,
    • wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych,
    • doświadczenie w zakresie obsługi, eksploatacji i konserwacji instalacji elektrycznych do 1kV oraz w zakresie automatyki sterowniczej układów węzłów cieplnych wentylacji i klimatyzacji oraz kontroli w/w instalacji,
    • praktyczna znajomość czytania dokumentacji technicznej (rysunku technicznego),
    • posiadanie uprawnień eksploatacyjnych typu E i dozorowe do 1kV będą dodatkowym atutem,
    • umiejętność planowania robót remontowych, przygotowywania specyfikacji technicznych,
    • Umiejętności pracy w zespole,
    • Dobrej umiejętności organizacji pracy własnej.

    OFERTA:

    • Praca pełna wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Realizacja interesujących projektów oraz możliwość rozwoju zawodowego,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

    Jednocześnie informujemy, iż administratorem danych pozyskanych podczas procesu rekrutacji, jest „Wrocławski Park Technologiczny” S.A. we Wrocławiu.

    Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
    i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

    bottom