Specjalista ds. Utrzymania Relacji z Klientem

VanityStyle Sp. z o.o.

Skierniewicka 16/20

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami poprzez bieżący kontakt (głównie mailowy i telefoniczny),

  • Sprawne realizowanie zamówień od Klientów,

  • Przygotowywanie dokumentacji handlowej – umowy, aneksy, porozumienia,

  • Dbanie o poprawność i aktualizację danych Klientów w systemach,

  • Opieka nad poprawnym obiegiem informacji o Kliencie,

  • Współpraca z innymi działami firmy,

  • Realizacja celów oraz raportowanie efektów swojej pracy do przełożonego,

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Silne zorientowanie na Klienta i współpracę,

  • Doświadczenie w pracy związanej z Obsługą Klienta (minimum 2 lata),

  • Otwartość, samodzielność, systematyczność, dynamiczność, odpowiedzialność,

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe,

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientami,

  • Chęć podejmowanie inicjatyw i wyzwań,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Chęć dalszego rozwoju osobistego.

To oferujemy

  • Pracę we wspaniałym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie należącej do grona liderów w swojej branży,

  • Świetną, nieformalną atmosferę w pracy,

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,

  • Pracę w biurze na warszawskiej Woli z możliwością pracy zdalnej,

  • Możliwość rozwoju, poszerzania wiedzy oraz podnoszenia kwalifikacji,

  • Mnóstwo benefitów – m.in. dofinansowanie do wypoczynku, karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, platforma do nauki j. angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego, karty podarunkowe z okazji: narodzin dziecka, ślubu, Dnia Dziecka, owocowe wtorki, tańsze bilety do kina i teatru, dodatkowy urlop, krótsze piątki, elastyczny czas pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • gry wideo w pracy

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dodatkowy urlop

W VanityStyle jesteśmy młodzi sercem i wiemy, że każdy z nas potrzebuje czuć, że jego praca ma sens. Dlatego od ponad 13 lat wspieramy naszych klientów w tworzeniu kultury organizacyjnej, w której najważniejszy jest człowiek. Inspirujemy do dobrego życia, poszukiwania szczęścia i poczucia satysfakcji. To nasza energia i motywacja do działania. Lubimy to co robimy i chcemy dzielić się naszą pasją.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje