Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. utrzymania ruchu - Automatyk

HT&L FITTING POLSKA Sp. z o.o.O firmie

4 5006 500 brutto / mies.
  • Oświęcimska 401
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

HT&L FITTING POLSKA Sp. z o.o.

Oświęcimska 401

Tychy

Firma HT&L FITTING specjalizująca się w przemysłowym automatycznym montażu kół samochodowych zatrudni pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

Kandydaci zatrudnieni na tym stanowisku będą strukturalnie wchodzili w skład pionu Utrzymania Ruchu, którego zadaniem jest zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń wykorzystywanych do automatycznego montażu kół samochodowych. Maszyny i urządzenia pracujące w fabrykach są zintegrowanymi liniami produkcyjnymi począwszy od przenośników którymi dostarcza się opony i felgi, poprzez automatyczny montaż i pompowanie oraz automatycznie badanie niewyważenia kół a na automatycznym wydawaniu kół z magazynu wyrobów gotowych zakończywszy.

Praca polega na:

Kandydaci zatrudnieni na tym stanowisku będą odpowiedzialni za:

  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie przeglądów okresowych
  • Modyfikacje w zakresie doskonalenia pracy maszyn

Od kandydata oczekuje się:

  • Dyspozycyjności, tj. gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym 5 lub 6 dni w tygodniu w zależności od zapotrzebowania a także pracy w okresach kiedy całą fabryka nie pracuje (np. niedziela) zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • Chęci do pracy w zakładzie produkcyjnym, w którym występuje konieczność wysokiej sprawności maszyn i urządzeń ponieważ dostawy wyrobów do Klienta odbywają się w systemie pracy fabryki samochodów (Just In Sequence)
  • Wykształcenia średniego technicznego
  • Doświadczenia zawodowego minimum 3 lata na podobnym stanowisku
  • Praktycznej znajomości zagadnień z dziedziny automatyki, elektryki i podstaw robotyki
  • Praktycznej umiejętności programowania Siemens Simatic S7 (Step7, TIA Portal)
  • Wiedzy z zakresu sieci Profibus i PROFINET
  • Umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Gotowości do nauki i szkoleń
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1kV
  • Mile widziana znajomość robotów Comau

Oferujemy:

  • Oferujemy pracę na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku.
  • Szkolenie i rozwój zawodowy
  • Pracę w zgranym zespole

Ogłoszenie archiwalne