Specjalista ds. Utrzymania Ruchu - Automatyk w Dziale Technicznym Energetyka

GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Police, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA

Kuźnicka 1

Police

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie nadzoru nad utrzymaniem właściwego stanu technicznego urządzeń AKPiA,
  • planowanie rzeczowo-finansowe remontów,
  • przygotowanie i udział w pracach remontowych,
  • gospodarkę magazynową (kontrolę zapasów, zakupy, dysponowanie materiałami na potrzeby realizacji prac),
  • prowadzenie oraz archiwizację dokumentacji technicznej urządzeń,
  • kosztorysowanie, wycenę prac remontowych,
  • obsługę systemu SAP w zakresie remontów, utrzymania ruchu oraz gospodarki magazynowej.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego o profilu automatycznym,
  • doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z pracami automatycznymi,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • uprawnień energetycznych grupy 2,
  • umiejętności czytania rysunków technicznych
  • nastawienia na rozwiązywanie problemów,
  • umiejętności współpracy,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • mile widziana znajomość programów SAP oraz Norma Pro.

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • premie kwartalne, nagrody roczne,
  • bogaty pakiet socjalny obowiązujący w Spółce,
  • ubezpieczenie medyczne,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • pracowniczy program emerytalny,
  • wczasy pod gruszą,
  • możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia,
  • dodatkowe dni wolne od pracy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • dodatkowy urlop

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. to największy krajowy producent nawozów wieloskładnikowych i jedyny polski producent bieli tytanowej. Spółka wchodzi w skład Grupy Azoty – jednego z liderów branży nawozowo-chemicznej w Europie.

Prosimy o zapoznanie się z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI zamieszczoną w formularzu aplikacyjnym.

Dziękujemy za przysłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu - Automatyk w Dziale Technicznym Energetyka, Kuźnicka 1, Police