Specjalista ds. Utrzymania Ruchu - Automatyk w Dziale Technicznym Energetyka

GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Kuźnicka 1, Police
    Police, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA

Kuźnicka 1

Police

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie nadzoru nad utrzymaniem właściwego stanu technicznego urządzeń AKPiA,

  • planowanie rzeczowo-finansowe remontów,

  • przygotowanie i udział w pracach remontowych,

  • gospodarkę magazynową (kontrolę zapasów, zakupy, dysponowanie materiałami na potrzeby realizacji prac),

  • prowadzenie oraz archiwizację dokumentacji technicznej urządzeń,

  • kosztorysowanie, wycenę prac remontowych,

  • obsługę systemu SAP w zakresie remontów, utrzymania ruchu oraz gospodarki magazynowej.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego o profilu automatycznym,

  • doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z pracami automatycznymi,

  • dobrej znajomości pakietu MS Office,

  • uprawnień energetycznych grupy 2,

  • umiejętności czytania rysunków technicznych

  • nastawienia na rozwiązywanie problemów,

  • umiejętności współpracy,

  • bardzo dobrej organizacji pracy,

  • umiejętności pracy pod presją czasu,

  • mile widziana znajomość programów SAP oraz Norma Pro.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • premie kwartalne, nagrody roczne,

  • bogaty pakiet socjalny obowiązujący w Spółce,

  • ubezpieczenie medyczne,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • pracowniczy program emerytalny,

  • wczasy pod gruszą,

  • możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia,

  • dodatkowe dni wolne od pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. to największy krajowy producent nawozów wieloskładnikowych i jedyny polski producent bieli tytanowej. Spółka wchodzi w skład Grupy Azoty – jednego z liderów branży nawozowo-chemicznej w Europie.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o zapoznanie się z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI zamieszczoną w formularzu aplikacyjnym.

Dziękujemy za przysłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.