Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

MASTERPRESS S.A.O firmie

  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie bezpieczeństwa i sprawnego działania maszyn i urządzeń
  • Realizowanie planu przeglądów maszyn
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych
  • Analizowanie przyczyn powstawania awarii i wdrażanie środków zaradczych
  • Udział w instalowaniu nowych maszyn i urządzeń
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w tym w zakresie mechaniki, automatyki przemysłowej (elektrycznej i pneumatycznej)
  • Wykształcenie minimum zawodowe (preferowane kierunki: elektrotechnika, mechanika, elektryczny)
  • J. angielski na poziomie pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej, schematów, instrukcji
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych i rysunku technicznego
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Możliwość podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym (z reguły wolne weekendy i święta)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - zależy nam na długoterminowej współpracy
  • Szacunek, uczciwość w działaniu i odpowiedzialność za pracownika
  • Pracę w bezpiecznych warunkach, z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń i technologii
  • Benefity pracownicze
  • Konkurencyjny dodatek nocny
  • Możliwość udziału w rozwoju i usprawnianiu firmy poprzez realizowanie Twoich pomysłów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne
  • program usprawnień pracowniczych

Nadrzędnymi wartościami w Masterpress są szacunek do człowieka i jego pracy, dbałość o potrzeby pracowników i partnerów biznesowych oraz uczciwe i podmiotowe ich traktowanie. Otaczamy się ludźmi wyznającymi te same zasady, by budowali dobrą atmosferę i zapewniali wzajemne poszanowanie.

Dzisiaj jesteśmy największym w Europie Środkowej producentem wysokiej jakości etykiet i opakowań, co osiągnęliśmy dzięki zespołowi nastawionemu na rozwój i współpracę. Od 25 lat wspieramy pozytywny wizerunek globalnych marek, dostarczając etykiety wyprodukowane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu, Białystok