Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Plum Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Producent zaawansowanej  elektroniki przemysłowej PLUM SP. z o.o.
poszukuje pracownika na stanowisko:

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe zdobyte w pracach związanych z utrzymaniem ruchu w zakładach produkcyjnych,
  • Praktyczna znajomość elementów maszyn, instalacji elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych,
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, narzędziami oraz przyrządami pomiarowymi,
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz wysoka kultura techniczna,
  • Świadectwo kwalifikacyjne: grupa I, E do 1 kV,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Zadania:

  • Wykonywanie napraw, przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń,
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie bieżących problemów związanych z maszynami oraz instalacjami elektrycznymi, hydraulicznymi i pneumatycznymi,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami,
  • Przygotowywanie danych potrzebnych do zamówienia części zamiennych,
  • Ciągłe doskonalenie procesów w obszarze wykonywanej pracy.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Szkolenia zawodowe,
  • Atrakcyjne i przyjazne warunki pracy,
  • Szeroki wachlarz benefitów pracowniczych.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV
za pomocą przycisku Aplikuj.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy umieścić klauzulę o ochronie danych osobowych następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych, w szczególności w CV. Przez PLUM Sp. z o. o. z siedzibą w Ignatkach przy ul. Wspólnej 19 w celu realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Proszę pamiętać, że w każdym czasie zgoda może być przez Panią/Pana wycofana. Może Pan/Pani wycofać zgodę między innymi poprzez złożenie oświadczenia woli.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne