Oferta pracy

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Katcon Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Pass 20, Błonie, Warszawa 20G, Warszawa

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i sterowanie zapasami części zamiennych w oparciu o system CMMS.

  • Koordynacja pracy magazynierów Utrzymania Ruchu.

  • Weryfikacja dokumentacji maszyn pod kątem zakupu części maszyn.

  • Dobór zamienników poszukiwanych części.

  • Kontakt z dostawcami.

  • Budowanie bazy alternatywnych dostawców.

  • Składanie cyklicznych zamówień.

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń.

  • Udział w realizacji modyfikacji wyposażenia zakładu.

  • Aktualizacja dokumentacji technicznej.

  • Udział w organizacji przeglądów, konserwacji oraz napraw urządzeń produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne lub wyższe techniczne (mechanika/automatyka)

  • Dokładność i szczegółowość w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Wiedza w zakresie automatyki, mechaniki, elektryki, hydrauliki i pneumatyki.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Znajomość przepisów BHP.

  • Zdolności interpersonalne (umiejętność zarządzania ludźmi, komunikatywność, elastyczność).

  • Mile widziana znajomość zagadnień Lean Manufacturing, 5S, TPM.

To oferujemy

Oferujemy zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku i dobrej atmosferze. Zapewniamy stałą pracę w oparciu o bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i wdrażania własnych pomysłów. Naszym pracownikom zapewniamy również prywatną opiekę medyczną, kafeteryjny program pracowniczy, świadczenia socjalne i ubezpieczenia grupowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Katcon Polska Sp. z o.o.

KATCON Polska jest dostawcą rozwiązań dla branży motoryzacyjnej i branży maszyn roboczych. Naszym klientom – globalnym markom z rynku automotive oferujemy projektowanie, rozwój technologii i produkcję elementów oraz kompletnych systemów wydechowych. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania oraz wysoką jakość produkcji. W związku z rozwojem zakładu, uruchomieniami nowych linii i obszarów produkcyjnych, do naszego zakładu w Błoniu koło Warszawy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy