Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

FIBERLAB S.A.

387

Brzezie (pow. wielicki)

Twój zakres obowiązków

  • montaż, konserwacja i naprawa maszyn, urządzeń oraz narzędzi do wytłaczania;

  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń;

  • zapobieganie awariom poprzez bieżącą kontrolę sprawności, działania systemów i urządzeń wraz z raportowaniem;

  • planowanie i realizacja przeglądów, napraw oraz konserwacji linii produkcyjnych do wytłaczania;

  • nadzorowanie gospodarki magazynowej części zamiennych maszyn i urządzeń oraz bieżące zgłaszanie zapotrzebowania niezbędnego do efektywnego wykonywania prac;

  • udział w modernizacjach i uruchamianiu nowych elementów linii produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (preferowany kierunek: elektromechanik);

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy w obszarze Utrzymania Ruchu;

  • praktyczna znajomość zagadnień elektryki i mechaniki oraz znajomość schematów elektrycznych i hydraulicznych;

  • samodzielność i nastawienie na poszukiwanie rozwiązań;

  • umiejętność efektywnego zarządzania czasem;

  • znajomość pakietu MS Office.

  • mile widziane - doświadczenie w dziedzinie urządzeń i maszyn do wytłaczania; uprawnienia SEP.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

  • wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia + premie;

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;

  • ciekawą pracę w młodym, profesjonalnym zespole i przyjaznej atmosferze.

O nas

Fiberlab S.A. to właściciel marek Fiberlogy oraz Timberness.

Fiberlogy to rozpoznawalne na całym świecie filamenty do druku 3D, które wyróżniają się wysoką jakością oraz doskonałymi właściwościami użytkowymi.

Timberness to innowacyjne i trwałe kompozytowe deski tarasowe produkowane metodą koekstruzji. To produkty w 100% polskie – produkowane w kraju przez polską firmę.

Dowiedz się o nas więcej na www.timberness.pl oraz www.fiberlogy.com.