Maxcess

Specjalista ds. utrzymania ruchu

MaxcessO firmie

  • Bugaj (pow. poznański)

    Bugaj (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 03 cze 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie parku maszynowego w dobrym stanie technicznym (między innymi tokarki, frezarki, centra CNC),

  • Diagnostyka obrabiarek CNC (sterowanie Sinumerik),

  • Reagowanie na awarie i dokonywanie bieżących napraw,

  • Organizacja oraz realizacja przeglądów, konserwacji i napraw urządzeń produkcyjnych, również we współpracy z serwisami zewnętrznymi,

  • Modyfikacje oraz modernizacje maszyn,

  • Instalacja nowych maszyn.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży maszynowej,

  • Znajomość środowiska Siemens / Sinumerik (znajomość THC Heidenhain będzie dodatkowym atutem)

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • Posiadanie uprawnień elektrycznych,

  • Samodzielne rozwiązywanie problemów,

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • System świadczeń pozapłacowych,

  • Bezpłatną, prywatna opieka medyczna wraz z dostępem do lekarzy specjalistów,

  • Wpłaty dodatkowe od Pracodawcy do programu PPK,

  • Dobre warunki ubezpieczenia grupowego,

  • Otwartą i przyjazną atmosferę pracy.

Maxcess

Międzynarodowa firma z ponad 50-letnią tradycją w branży maszynowej, głównie dla przemysłu papierniczego, poligraficznego, metalowego itd. poszukuje osób na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje