Specjalista ds. Utrzymania Ruchu - Elektromechanik/Automatyk

U Jędrusia

U Jędrusia

306

Morawica (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn, urządzeń,

  • Bezpośrednia współpraca z kierownikami technicznymi,

  • Systematyczna kontrola oraz dbanie o odpowiedni stan techniczny maszyn i urządzeń,

  • Przeprowadzanie bieżących napraw oraz przeglądów maszyn i urządzeń,

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii,

  • Uczestniczenie w tworzeniu harmonogramów obsługi technicznej i dokumentacji utrzymania ruchu,

  • Raportowanie prac do kierowników technicznych,

  • Udział w modernizacjach i uruchamianiu linii produkcyjnych,

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi podczas instalacji oraz serwisowania maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu, szczególnie w Zakładzie o charakterze produkcji spożywczej mile widziane

  • Wykształcenie techniczne

  • Uprawnienia SEP - mile widziane

  • Praktyczna znajomość zagadnień automatyki przemysłowej, pneumatyki, elektryki i mechaniki, oraz znajomość schematów elektrycznych i pneumatycznych

  • Znajomość obsługi komputera (Pakiet MS Office)

  • Praca w systemie zmianowym

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Pakiet benefitów – dofinansowanie karty MultiSport, dofinansowanie opieki medycznej Medicover, grupowe ubezpieczenie PZU, paczki okolicznościowe na Święta,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,

  • Finansową nagrodę roczną i premię kwartalną.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

U Jędrusia

„U Jędrusia” Sp. z o.o. to wiodący producent gotowych dań obiadowych współpracujący w większością sieci handlowych w Polsce i Europie. W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów do naszego zespołu liczącego ponad 800 osób.

Przewiń do profilu firmy