Oferta pracy

Elektryk – dział UR

Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • reagowanie na awarie maszyn i urządzeń wspomagających

  • minimalizacja czasów awarii

  • wykonywanie zadań związanych z procesem prewencyjnego i okresowego utrzymania ruchu

  • wparcie przy planowaniu czynności TPM

  • raportowanie w zakresie posiadanych obowiązków

  • współpraca wewnątrz organizacji

  • praca w systemie trzyzmianowym

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (min. średnie)

  • doświadczenie w obszarze produkcji lub utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej (preferowane w branży automotive)

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

  • zaangażowanie i dokładność w działaniu, zdolności analityczne, doskonała organizacja pracy własnej

  • konsekwencja i dokładność w działaniu

  • wysokie kompetencje techniczne

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

  • uprawnienia SEP – wymóg konieczny

Mile widziane

  • uprawnienia na wózek, suwnice, podesty

To oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach firmy w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego (w tym szereg szkoleń)

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • szeroki pakiet benefitów; między innymi: dodatkowa opieka medyczna (Medicover), ZFŚS, ubezpieczenie grupowe AXA, upominek urodziny, bon z okazji urodzin dziecka

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • premia miesięczna

Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.

Hirschvogel Automotive Group jest jednym z największych na świecie dostawców dla przemysłu motoryzacyjnego specjalizującym się w kuciu i obróbce stali oraz aluminium. Naszymi odbiorcami są wszyscy znani światowi producenci z branży motoryzacyjnej. W co trzecim samochodzie osobowym na świecie znajdują się produkowane przez nas części.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy