Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. utrzymania ruchu

Gigroup - PLO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • ocena stanu technicznego i nadzór nad pracą maszyn (sortownia, kompostownia)
  • przygotowywanie i realizacja planu napraw i remontów
  • inicjowanie zakupów nowych maszyn
  • zarządzanie działem utrzymania ruchu
  • zaopatrzenie warsztatu w części zamienne i materiały eksploatacyjne
  • opracowywanie specyfikacji przetargowych na dostawy towarów i usług
  • planowanie pracy dla podległego zespołu (zespół mechaników)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektromechanik, automatyk, mechatronik, elektryk)
  • doświadczenie w pracy związanej z utrzymaniem ruchu
  • praktyczne wiedza z zakresu budowy maszyn, umiejętności rozwiązywania problemów technicznych
  • dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie oraz system premiowy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia w zakresie potrzebnych kwalifikacji i uprawnień
  • pakiet benefitów

Ogłoszenie archiwalne