Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Orplast spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.j.

  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + dodatek zmianowy + nadgodziny

Marynarki Polskiej 73A

Letnica

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Konserwacja i naprawa linii technologicznych,

  • Dostosowywanie linii technologicznych do bieżących potrzeb produkcyjnych,

  • Usuwanie nagłych awarii,

  • Utrzymywanie urządzeń w dobrym stanie technicznym,

  • Sprawdzanie poprawności działania urządzeń w oparciu o dokumentację techniczną.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne,

  • Znajomość podstaw elektryki,

  • Podstawy wiedzy technicznej (czytane rysunków technicznych, schematów elektrycznych, itp.),

  • Obsługa podstawowych elektronarzędzi,

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Szkolenia wdrożeniowe, rozwojowe, specjalistyczne,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji,

  • Przyjazne środowisko pracy,

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,

  • Dofinansowanie karty sportowej,

  • Paczki upominkowe /bony/premie świąteczne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne