Oferta pracy

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.

  • Jana Gutenberga 2, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Jana Gutenberga 2

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn,

  • obsługa i utrzymanie prawidłowego stanu technicznego maszyn CNC,

  • diagnozowanie i naprawa usterek z zakresu maszyn: elektryki, pneumatyki, hydrauliki i mechaniki,

  • prewencyjne utrzymanie maszyn,

  • uczestnictwo w uruchamianiu nowych maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne,

  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z automatyką przemysłową i obrabiarkami CNC,

  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych,

  • doświadczenie zawodowe w przeprowadzaniu przeglądów, napraw, konserwacji maszyn (mile widziane CNC),

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,

  • znajomość sterowników PLC BECKHOFF, SIEMENS, FANUC.

To oferujemy

  • Dofinansowanie do kantyny i maszyn vendingowych,

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia miesięczna,

  • ZFŚS (tzw. „wczasy pod gruszą”, premie świąteczne, zapomogi),

  • Medicover (pakiet podstawowy finansowany przez pracodawcę),

  • ubezpieczenie grupowe,

  • pakiet sportowy MultiSport,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę,

  • bony oraz nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji,

  • premię za polecenie pracownika.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dofinansowanie karty Multisport

Hirschvogel Automotive Group jest jednym z największych międzynarodowych dostawców motoryzacyjnych w zakresie kucia stali. Naszą klientelę stanowią renomowani producenci i dostawcy motoryzacyjni na całym świecie.

Hirschvogel Components Poland Sp. z o. o.

ul. Jana Gutenberga 2

44-109 Gliwice, Polska

Hirschvogel Automotiv Group

Przewiń do profilu firmy

Jesteś zainteresowany pracą w nowoczesnej, rozwijającej się firmie?

Zachęcamy do kontaktu:

[email protected]