Specjalista ds. utrzymania ruchu

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Posiadasz doświadczenie jako Specjalista ds. utrzymania ruchu, a przy tym znasz język angielski na podstawowym poziomie ?

A może właśnie skończyłeś szkołę kierunkową i chcesz rozpocząć swoją pierwszą pracę na tym właśnie stanowisku ?

Chcesz rozwijać się w międzynarodowej firmie produkcyjnej zlokalizowanej w Kostrzynie nad Odrą ?

Jeżeli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie !

Twój zakres obowiązków

  • planowanie dzienne, tygodniowe i miesięczne

  • zapewnienie części zamiennych do zaplanowanych zadań

  • zarządzanie zleceniami pracy

  • realizacja zadań w zakresie TPM dla automatów tnących

  • monitorowanie wyników wdrażania TPM, wsparcie dla zespołów produkcyjnych

  • organizowanie i przeprowadzanie szkoleń w tematyce TPM-u

  • dokonywanie zakupów materiałów technicznych

  • prowadzenie rejestracji i analizy konieczności wykonania przeglądów i konserwacji

  • realizacja budżetu UR zgodnie z planem

  • odpowiadanie za sprawność maszyn, urządzeń produkcyjnych i narzędzi oraz zarządzanie częściami zamiennymi, mechanicznymi i elektrycznymi do utrzymania produkcji wydziału

  • odpowiadanie za koordynację prac zewnętrznych serwisów maszyn i urządzeń

  • inicjowanie i realizacja projektów mających na celu poprawę produktywności procesu wytwarzania oraz funkcjonowania zespołów

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenia średniego technicznego lub zawodowego

  • uprawnień kwalifikacyjnych z zakresie eksploatacji - jeżeli nie posiadasz takich uprawnień, będziesz mógł zdobyć je już w trakcie pracy

  • znajomości rysunku technicznego

  • znajomości obsługi komputera (w tym MS Excel)

  • podstawowej znajomości języka angielskiego

  • odpowiedzialności i chęci do nauki

Mile widziane

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy (umowa o pracę)

  • prywatną opiekę medyczną Luxmed finansowaną przez pracodawcę

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • spotkania integracyjne

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy