Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu i Infrastruktury

Archimedes S.A.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad utrzymaniem infrastruktury energetycznej, elektrycznej, gazowej, co, wod-kan, sprężonego powietrza, telekomunikacyjnej oraz stanu technicznego budynku.
  • Odpowiedzialność za stan techniczny maszyn i urządzeń, organizacja usuwania awarii, przeglądów i konserwacji.
  • Planowanie dostaw oraz sporządzanie umów na dostawę mediów.
  • Kontrola dostarczonych z zewnątrz mediów.
  • Inicjowanie modernizacji urządzeń w celu obniżenia kosztów.
  • Nadzorowanie usług zewnętrznych w zakresie utrzymania ruchu.
  • Nadzór nad ochroną mienia i osób sprawowaną systemem zleconym.
  • Nadzór nad realizacją inwestycji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie techniczne (mechanik, elektromechanik, automatyk),
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • Samodzielność, chęć rozwoju, pozytywne nastawienie i inicjatywa w działaniu.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z dużymi tradycjami na podstawie umowy o pracę,
  • Ciekawą i satysfakcjonującą pracę,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Dostęp do rozszerzonego pakietu usług medycznych.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu i Infrastruktury, Wrocław