Oferta pracy

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu / Infrastruktury

Borne Furniture Sp. z o.o.O firmie

Borne Furniture Sp. z o.o.

Złotego Smoka 23

Gorzów Wielkopolski

BORNE FURNITURE Sp. z o.o. należy do niemieckiej rodzinnej firmy Klaus Borne Turenfabrik GmbH & Co. znanej w Europie od ponad 65-ciu lat. Na rynku polskim od 20 lat znana jest jako firma BORNE FURNITURE. Aktualnie zaplecze produkcyjne Spółki stanowią dwa wysoce wyspecjalizowane zakłady zlokalizowane w Gorzowie Wielkopolskim i Barlinku, o łącznej powierzchni produkcyjnej 35.000 m². Specjalizujemy się w wielkoseryjnej produkcji mebli z płyty komórkowej o lekkiej konstrukcji. Od wielu lat naszym strategicznym odbiorcą jest sieć sklepów Ikea. Obecnie zatrudniamy ponad 600 pracowników.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie maksymalnej niezawodności infrastruktury zakładu: sprężone powietrze, wentylacyjna, klimatyzacja, instalacja  grzewcza, bezpieczeństwa pożarowego
  • Rozwiązywanie problemów związanych z obsługą obiektów
  • Planowanie przeglądów i remontów podległych urządzeń
  • Odpowiedzialność za utrzymanie w sprawności urządzeń transportu wewnętrznego – kontakt z serwisem zewnętrznym
  • Podejmowanie odpowiednich działań w przypadku wykrycia awarii mogących wpłynąć na jakość i wydajność produkcji lub warunki BHP
  • prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej i zarządzanie dokumentacją techniczną (VDS)
  • ścisła współpraca z firmami podwykonawczymi i serwisowym oraz nadzorowanie ich prac
  • tworzenie instrukcji pracy oraz innych procedur

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, oceny, planowania i organizacji pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi komputera – znajomość programów MS Word oraz MS Excel
  • Dobra organizacja pracy i pasja w działaniu
  • Uprawnienia E i D grupa 1 i 2

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień z zakresu elektrotechniki, elektroniki, pneumatyki
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • Praca w innowacyjnej nowoczesnej firmie
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    (umowa na czas nieokreślony, system jednozmianowy)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Adekwatne narzędzia pracy i dodatkowe benefity (telefon, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, szkolenia menadżerskie, dofinansowanie studiów i nauki języków obcych)
  • Realne szanse na rozwój zawodowy, osobisty wraz z rozwojem firmy
  • Możliwość współpracy z jednymi z najlepszych fachowców w branży na rynku krajowym i zagranicznym

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj lub na adres firmy: Dział HR, Borne Furniture Sp. z o.o., ul. Złotego Smoka 23, 66-400 Gorzów Wielkopolski.

Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli: "Oświadczam, że zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Borne Furniture Sp. o.o. w zakresie niezbędnym dla realizacji procesu rekrutacji. Niniejsza zgoda jest ważna do czasu jej odwołania". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy