Oferta pracy

Specjalista ds. utrzymania ruchu

Deceuninck Poland Sp. z o.o.

  • Jasin (pow. poznański)

    Jasin (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o utrzymanie w ruchu instalacji, maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych w obszarze elektryki i automatyki

  • Wykonywanie przeglądów okresowych urządzeń

  • Analizowanie przyczyn powstawania awarii i usterek oraz ich usuwanie.

  • Dokonywanie napraw prewencyjnych i interwencyjnych z zakresu utrzymania ruchu Udział w pracach o charakterze remontowym i modernizacyjnym

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie min. Zawodowe kierunkowe (mechatronik, elektryk, elektromechanik, automatyk)

  • Uprawnienia SEP do 1 kV (warunek konieczny)

  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze

  • Mile widziane doświadczenie związane z automatyką

  • Posiadanie uprawnień na wózki widłowe (mile widziane)

  • Postawa zorientowana na szukanie rozwiązań i ciągłego doskonalenia

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w prężnie rozwijającej się firmie, która jest na rynku od wielu lat.

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz system premiowania (premia za frekwencję, produktywność).

  • Coroczne podwyżki.

  • Pracę pełną wyzwań, udział w ciekawych projektach oraz pakiety szkoleń, które podniosą Twoje kwalifikacje.

  • Grafik ułożony z wyprzedzeniem, tak aby mimo pracy zmianowej móc zaplanować swój czas prywatny.

  • Miłą atmosferę.

  • Bogaty pakiet benefitów m.in. dofinansowanie do posiłków, opieka medyczna Medicover, nagroda za polecenie pracownika, ubezpieczenia grupowe, wczasy pod gruszą, nagrody okolicznościowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne