Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

  • Jasło, podkarpackie
  • Specjalista
  • 04.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Polwax S.A. należy do ścisłej czołówki największych producentów i dystrybutorów rafinowanych i odwanianych parafin, wosków oraz przemysłowych specyfików parafinowych.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
SPECJALISTA DS. UTRZYMANIA RUCHU
Miejsce pracy: Jasło

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne ( preferowane z zakresu: mechaniki i budowy maszyn, elektrotechniki, elektroniki, automatyki);
  • prawo jazdy kat B,
  • obsługa programów komputerowych m.in. pakietu  Microsoft Office, Auto CAD.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość zagadnień ewidencjonowania środków trwałych,
  • znajomość rynku dostawców usług w zakresie utrzymania ruchu.

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Planowanie i nadzór inwestorski nad prowadzonymi inwestycjami.
  • Współpraca z urzędami administracji w zakresie uzyskiwania pozwoleń i zezwoleń.
  • Klasyfikacja i wprowadzanie do ewidencji powstających środków trwałych.
  • Planowanie, nadzór i realizacja prac remontowych i modernizacyjnych.
  • Odpowiedzialność za utrzymanie ciągłości ruchu podległych urządzeń i instalacji.
  • Negocjacje i nadzór firm zewnętrznych w zakresie utrzymania ruchu.
  • Tworzenie pełnej dokumentacji podejmowanych działań zgodnie z zintegrowanym systemem zarządzania.
  • Współpraca z Pionami: Produkcji i Rozwoju w zakresie utrzymania ruchu.
  • Uczestnictwo w stałej poprawie bezpieczeństwa i efektywności procesów produkcyjnych.
  •  Nadzór na kompletnością i aktualnością dokumentacji (technicznej i budowlanej).

Oferujemy pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku i przyjaznym klimacie organizacyjnym, cykliczne szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV z podaniem nazwy stanowiska.

Zastrzegamy prawo odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji w Polwax S.A. zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)".

Informujemy, że Administratorem danych osobowych podanych w ofertach pracy jest Polwax S.A. z siedzibą: 38-200 Jasło, ul. 3-go Maja 101. Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922) w celach rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każda osoba ma dostęp do treści danych oraz ich poprawienia.